Кнопка связи
Залишіть свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Аквазона. Тренувальний басейн

Фотогалерея

Аквазона. Переливной бассейн Спорткомплекса SKV

Заняття в басейні рекомендовано і чоловікам, і жінкам будь – якого віку. Адже плавання – ідеальний варіант для зміцнення здоров’я, покращення самопочуття, створення гармонії душі і тіла.

Регулярні відвідування басейну сприятливо впливають на весь організм в цілому:

- формується правильна осанка;
- покращується тонус шкіри;
- знижується навантаження на хребет;
- зміцнюються м’язи спини;
- нормалізується робота серцево – судинної системи;
- підвищується імунітет та опірність організму до стресів.

Вправи у воді настільки ж ефективні, як і вправи на суші. Додатковий плюс – відчуття меншого навантаження під час водних тренувань. Разом із тим, вода створює підтримуючий ефект, дозволяючи більш обережно працювати з конкретно обраними групами м’язів.

Ми пропонуємо нашим відвідувачам заняття в тренувальному басейні Аквазони. Цей басейн-справжній витвір інженерної та дизайнерської думки. Його розмір 25х9 метрів дозволяє займатися усіма видами плавання. Тип басейну-переливний. Такий тип штучної водойми зовнішньо виглядає дуже ефектно: дзеркало води знаходиться врівень з бортиками (по суті, на одному рівні з підлогою), з обхідними доріжками, що дарує справжню естетичну насолоду. Переливні басейни взагалі забезпечують найбільш ефективне підтримування безпечного стану води для плавання.

В нашому басейні ви можете бути впевненими у найвищих гігієнічних та санітарних показниках басейнової води. Вода в басейні постійно циркулює, переливається через бортик і стікає в жолоб, розташований по всьому периметру басейну. Із жолоба вода потрапляє в фільтрувальну установку, де проходить через кілька шарів кварцового піску та активованого вугілля, далі догрівається до необхідної температури та обробляється декількома хімічними реагентами, необхідними для її повної дезінфекції та приведення кислотности(рН) до необхідного показника. Після цього ідеальна за санітарнимі та безпековими показниками вода потрапляє в басейн через спеціальні форсунки, розташовані рівномірно по всьому дну.

Спектр можливих варіантів занять та тренувань дуже широкий: індивідуальні заняття або у групах, з тренером або самостійно, підготовка до змагань та заняття аквааеробікою, тощо.

Залиште свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Опис послуги

Чотири кроки до успіху

Залишити заявку / зателефонувати

Вибрати картку / гостьовий візит

Підписати договір

Почати тренуватися


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30