Кнопка связи
Залишіть свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Басейн для малюків

Басейн для малюків Спорткомплекса SKV

У аквазоні «SKV» ви маєте можливість скористатись басейном для малюків, розмір якого складає 6*4 метри. Невелика глибина й оптимальна температура води 30-32°С створюють комфортні умови для малюків.

Заняття з немовлятами (від 6 місяців) і старшими дітьми (до 6 років) проводять тільки дипломовані інструктори. Це дозволяє батькам бути абсолютно впевненими в безпеці й правильності таких тренувань для малюка.

У басейні для малюків створені всі умови для навчання плаванню дітей раннього віку під керівництвом персональних тренерів.

В основі плавання для немовлят лежить плавання на спині і грудях з ручною підтримкою, а поступово – і самостійне плавання.

Плавання з раннього віку благотворно впливає на дитячий організм і має масу позитивних моментів:
- укріплюються м’язи спинки, животика, шийки, ручок і ніжок;
- стимулюється кровообіг, розвивається серцевий м’яз, тонізується шкіра малюка;
- допомагає позбавитися від проявів гіпертонусу і гіпотонусу, анемії і рахіту;
- є профілактикою респіраторних захворювань;
- допомагає дитині швидше почати повзати й ходити;
- знімає напругу, сприяє більш глибокому сну та покращенню апетиту.

Заняття у воді позитивно впливають на всі основні органи та системи дитячого організму.

Дихальна система. Тиск води на область грудної клітини сприяє збільшенню глибини видиху, за яким звичайно йде і глибокий вдих. А глибоке дихання - міцний профілактичний засіб, що попереджує захворювання верхніх дихальних шляхів.

Система кровообігу. Горизонтальне положення тіла під час плавання – це своєрідний стан невагомості, який активізує кровообіг, розвиває й укріплює серцево – судинну систему.

Опорно-руховий апарат. Ефект «гідроневагомості», що виникає у воді, звільняє міжхребетні диски від постійного здавлювання їх хребцями. Це корисно для розвитку організму, сприяє формуванню правильної осанки і є профілактикою сколіозу і м’язової дистонії. У той же час, активний рух ніг у воді укріплює стопи і попереджає розвиток плоскостопості.

Видільна система. Під час плавання відбувається масаж шкіри та м’язів, очищуються потові залози, що сприяє активізації шкірного дихання та рясному припливу крові до периферичних органів.

Загартовування, терморегуляція. Плавання сприяє загартовуванню організму: зростає опірність несприятливим факторам зовнішнього середовища, малюк стає менш схильний до застудних захворювань.

Центральна нервова система. При постійних заняттях плаванням укріплюється нервова система, сон стає спокійнішим, покращується апетит і загальний тонус організму дитини.

Формування особистості. Психологами встановлено, що дитина, пірнаючи та плаваючи на глибині, долаючи опір товщі води, розвиває в собі такі риси особистості, як: цілеспрямованість, наполегливість, самовладання, рішучість, сміливість, дисциплінованість, уміння проявляти самостійність. Діти, що плавають з дитинства, більш упевнені в собі, комунікабельні, мають якості лідера.

Заняття плаванням з раннього дитинства в «SKV» допоможе швидкому розвитку всього організму, подарує яскраві емоції, зарядить позитивним настроєм!

Залиште свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Чотири кроки до успіху

Залишити заявку / зателефонувати

Вибрати картку / гостьовий візит

Підписати договір

Почати тренуватися


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30