Кнопка связи

Notice: Undefined variable: list in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_skv_social/helper.php on line 9

Правила бронювання послуг

1. Відвідування Спорткомплексу здійснюється Клієнтом по попередньому запису згідно з придбаним набором послуг і абонементів.

2. Щоб забронювати зручний час для відвідування тренування, необхідно бути клієнтом Спорткомплексу і мати клубну картку SKV.

3. Для бронювання часу тренування або послуги необхідно повідомити адміністратора Спорткомплексу по телефону або особисто, називаючи ім'я і прізвище або надавши клубну картку SKV.

4. Бронювання відвідувань абонемента.

4.1 Забронювати зручний для відвідувань абонемента час допускається на період 30 днів (термін дії абонемента) як всіх відвідувань відразу, так і кожного тренування окремо.

4.2 Скасувати заброньований час без втрати кількості відвідувань можливо не пізніше, ніж за 6 годин до початку тренування, в іншому випадку, заброньоване заняття стає неактивним в абонементі по закінченню часу тренування.

5. Бронювання послуг.

5.1 Забронювати зручний для разових послуг (сауна, масаж і т.д.) час допускається завчасно до надання послуги.

5.2 Скасувати заброньовану послугу можливо не пізніше, ніж за 6 годин до зазначеного часу. В іншому випадку заброньована послуга вважається наданою по закінченню заброньованого часу.

6. Бронювати зручний час дозволено Клієнту не пізніше ніж за 20 хв до бажаного часу відвідування Спорткомплексу за умови наявності вільного часу і місць.

7. У разі відсутності бронювання на конкретний вид послуги, Виконавець залишає за собою право не надати бажану Клієнтом послугу і запропонувати Клієнту інший зручний час.


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30