Кнопка связи

Notice: Undefined variable: list in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_skv_social/helper.php on line 9
Залишіть свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Дитячий клуб

Детский клуб Спорткомплекса SKV

Завдання батьків, які піклуються про здоров’я своїх дітей, полягає в тому, щоб з раннього віку діти сприймали фізичну активність як веселу і невід’ємну частину свого життя. В цьому допоможуть заняття в спорткомплексі SKV. Вони ретельно розроблені з урахуванням всіх особливостей зростаючого організму. Заняття закладають фундамент для майбутнього фізичного і психологічного здоров’я, а також дозволяють виплеснути накопичену енергію, засвоїти життєво необхідні навики й уміння. Наші тренери зроблять усе можливе, щоб зацікавити Вашу дитину!

Плавання у дитячому басейні сприяє формуванню правильної осанки та гармонійному розвитку всього організму. Заняття проходять як у групі, так і індивідуально. Діти віком від 6 місяців до 6 років займаються у басейні для малюків, у якому невелика глибина та температура води 30-31 градус, отже максимально безпечні та комфортні умови для маленьких. А з 7 років діти вже можуть займатись у тренувальному басейні спорткомплексу під керівництвом тренера індивідуально або в групі.

Залишіть свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Чотири кроки до успіху

Залишити заявку / зателефонувати

Вибрати картку / гостьовий візит

Підписати договір

Почати тренуватися


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30