Кнопка связи

Notice: Undefined variable: list in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_skv_social/helper.php on line 9
Залишіть свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Функціональні петлі TRX

Функциональные петли TRX Спорткомплекса SKV

Петлі TRX (Total Body Resistance Exercise). Вправи на TRX лежать в основі програми TRX Suspension Training - ефективної методики функціонального тренінгу з використанням власної ваги для опрацювання м'язів усього тіла. Заняття на тренажері TRX підходять для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки й ефективно сприяють розвитку сили, витривалості та рівноваги. Петлі для функціонального тренінгу сприяють розвитку всіх м'язів, об'єднуючи в єдине ціле стабільність, рухливість, силу і гнучкість - те, що потрібно нам усім у повсякденному житті. Основний аспект цих тренувань - упор на гармонійний і ефективний розвиток м'язів - стабілізаторів. Тренування з власною вагою виключає осьове навантаження на хребет, саме тому тренажер TRX стане незамінним і для підлітків. Тренажер TRX Suspension Professional Trainer складається з нейлонових ременів, що створюють опір за допомогою двох джерел: ваги вашого тіла й сили гравітації. Будь – який компонент оригінального функціонального тренажера TRX гарантовано витримує навантаження до 160кг. Правильне регулювання ременів дозволить Вам займатися з потрібним рівнем навантаження (від 5 до 100% своєї ваги), яка коригується різним коефіцієнтом стабілізації і дозволяє отримувати будь-яку бажану інтенсивність тренування, що підходить як новачкам, так і людям в ідеальній спортивній формі.

Тренувальні петлі TRX це:
- портативність і компактність;
- можливість застосування де завгодно: як у приміщенні, так і на відкритому повітрі;
- висока надійність: несучий карабін витримує навантаження до 160кг.

Переваги функціональних тренувань з TRX:
- висока ефективність будь-яких типів тренувань: кардіо- і силових, групових та індивідуальних, на м'язи-стабілізатори і розтягування, спеціалізованих для різноманітних видів спорту і т. д.
- у будь-якій вправі тренуються м'язи-стабілізатори і використовується все тіло, що робить такі тренування по-справжньому функціональними;
- свобода тренувань з використанням будь-яких напрямків - виключаються обмеження стандартних силових тренувань, в яких, як правило, домінує сагітальна площина.

Величезна перевага TRX тренажера - безпека його використання. У вправах максимальне навантаження обмежене власною вагою людини, до того ж це навантаження не локалізується на одному місці і розподіляється по всьому тілу. Також на хребет відсутнє осьове навантаження. Завдяки цьому ймовірність отримання травм під час тренувань знижується. TRX, перш за все, - прекрасний інструмент для ефективного метаболічного тренінгу. Гнучка конструкція петель перетворює найпростіші віджимання на складну комбінаційну вправу, яка задіює масу м'язових груп одночасно. Завдяки цьому, а також через підвищену координаційну складність більшості вправ, тренінг на TRX сприяє більш активній витраті енергії під час заняття, а також створенню високого рівня метаболічного відгуку, який дозволить витрачати калорії через багато годин після закінчення тренування.

Залишіть свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Чотири кроки до успіху

Залишити заявку / зателефонувати

Вибрати картку / гостьовий візит

Підписати договір

Почати тренуватися


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30