Кнопка связи

Notice: Undefined variable: list in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_skv_social/helper.php on line 9
Залишіть свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Сауна

Сауна Спорткомплекса SKV

Перемогти втому, розширити ресурс фізичної активності, подарувати незабутні відчуття допоможе фінська сауна SKV з соляною стінкою.

Фінська сауна - це сауна сухого жару, коли повітря в приміщенні має низьку вологість (10-25%) і високу температуру в межах 90-110°С. Саме через низьку вологість жар переноситься легше, ніж у руській та турецьких лазнях. Але при цьому людина посилено пітніє.

Основний фізіологічний механізм фінської сауни - розігрів до рясного потовиділення, коли через високу температуру й сухе повітря відбувається активне випаровування вологи з поверхні шкіри, що захищає її від перегріву. А деревина, з якої зроблена сауна, посилює терапевтичний вплив сауни на здоров'я людини.

Фінську сауну рекомендують відвідувати після тренувань, що дозволяє розслабити напружені м'язи після заняття, що значно зменшує закріпачення наступного дня.

Фінська сауна надає оздоровлюючий вплив на наш організм:

- поліпшується діяльність серцево-судинної системи;
- відвідування сауни корисне при частих застудних захворюваннях, так як чинить серйозний вплив на дихальну систему - адже повітря у фінській сауні не просто гаряче, але й сухе. А воно дуже корисне для легень і бронхів. Оздоровчий ефект також пояснюється тим, що гаряче повітря, яке ми вдихаємо, стимулює постачання кров'ю слизових оболонок дихальних шляхів Крім того повітря в сауні SKV насичене сіллю, яка поволі випаровується зі стінкі із блоків гірської сілі. Це ще ще більше посилює позитивний вплив сауни на органи дихання;
- ефект сауни сприяє схудненню, підсилює метаболічні процеси в організмі. Швидкий потік крові покращує обмін речовин, енергія витрачається інтенсивніше, калорії спалюються! Якщо відвідувати сауну регулярно, ви досить скоро отримаєте задовольнюючий результат;
- гаряче повітря викликає приплив крові до шкіри і м'язів. Це допомагає зняти стрес і дуже добре розслаблює, тому сауну рекомендують при стомлюваності і стресах;
- позитивний вплив на стан шкіри. Шкіра стає більш гладкою та шовковистою.
- *Спортивні медики вважають фінську сауну відмінним способом відновлення роботи м'язів. Відвідування парної сприяє підвищенню мікроциркуляції крові й видаленню молочної кислоти - метаболіту, який накопичується в м'язах при інтенсивних фізичних навантаженнях. Тому відвідування сауни рекомендується після тренувань і будь-яких спортивних занять. Це дозволяє ефективно розслабити напружені м'язи і значно зменшує закріпачення наступного дня.
- фінська лазня сприяє релаксації, та й сама атмосфера в сауні додає нам життєвих сил, робить нас спокійнішими й відпочилими!

Відвідувати сауну можна в будь-який зручний для Вас час,замовивши сауну заздалегідь.

Залишіть свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Чотири кроки до успіху

Залишити заявку / зателефонувати

Вибрати картку / гостьовий візит

Підписати договір

Почати тренуватися


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30