Кнопка связи

Notice: Undefined variable: list in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_skv_social/helper.php on line 9
Залишіть свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом


Тренажерний зал

Фотогалерея

Тренажерний зал «SKV» - це гордість нашого клубу. Ми ретельно підходили до питання оснащення залу, розташування устаткування для забезпечення максимально ефективних і безпечних тренувань. Наша тренажерна зала оснащена обладнанням Life Fitness - лідера з виробництва елітних силових і кардіо -тренажерів. Зал Спорткомплексу включає в себе дві важливі зони:

Силовая зона

Тренажерный зал Спорткомплекса SKV. Силовая зона

Великий вибір професійних тренажерів дозволяє сформувати програму як для початківця - любителя, так і для досвідченого спортсмена. Заняття в тренажерному залі сприяють: зниженню ваги, корекції фігури, підвищенню щільності кісток, профілактиці остеопорозу, поліпшенню обміну речовин, зниженню артеріального тиску, підвищенню витривалості, координації, поліпшенню роботи серцево - судинної системи, збільшенню розміру, сили, міцності сухожиль і зв'язок, поліпшенню постави, підвищенню стійкості до стресу. Грамотно підібрані тренажери дозволяють проробити абсолютно всі групи м'язів, встановити індивідуальне навантаження для забезпечення кращого результату.

Кардіозона

Тренажерный зал Спорткомплекса SKV. Кардиозона

Спорткомплекс SKV, піклуючись про важливу складову тренувань - кардіонавантаження - пропонує Вашій увазі кардіозону тренажерної зали з обладнанням одного з кращих світових виробників Life Fitness. Заняття в кардіозоні не тільки покращують роботу серцево - судинної системи, але і сприяють збільшенню обсягу легень, збільшенню витривалості і загального оздоровлення організму.

У кардіозоні тренажерної зали представлені:

- 3 бігові доріжки серії Activate;

- еліптичний крос-тренажер серії Activate;

- горизонтальний велотренажер серії Activate;

- гребний тренажер Row GX ™.Тренажери серії Activate - це надійні і прості кардіотренажери, виготовлені за найвищими стандартами лідера індустрії фітнесу, компанії Life Fitness.

З обладнанням нашої тренажерної зали можна ознайомитися тут.

Залиште свої дані та питання - і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Описание услуги

Чотири кроки до успіху

Залишити заявку / зателефонувати

Вибрати картку / гостьовий візит

Підписати договір

Почати тренуватися


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30