Кнопка связи

Notice: Undefined variable: list in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_skv_social/helper.php on line 9

Кардіозона. Обладнання

Тренажерна зала спорткомплексу SKV оснащена обладнанням компанії Life Fitness – лідера з виробництва безпечних тренажерів найвищого рівня. Кардіозона тренажерного залу представлена наступними тренажерами:

Бігові доріжки серії Activate

Спорткомплекс SKV пропонує сучасні безпечні, надійні та професійні бігові доріжки, що забезпечують високу ефективність тренувань незалежно від рівня спортивної підготовки людини, що займається. Усі моделі бігових доріжок оснащені системою амортизації, завдяки якій знижується навантаження на колінні суглоби на 30 % і зменшується ризик травм.

Регулярні заняття на біговій доріжці допомагають підвищити витривалість, покращують роботу і стан серцево – судинної системи. Ходьба і біг на доріжці знижують рівень холестерину, приводять до норми артеріальний тиск. Крім цього, заняття сприяють виведенню зайвої рідини з організму, зниженню жирової маси, а також покращують загальне самопочуття, піднімають настрій і дають заряд бадьорості на весь день.

З професійними біговими доріжками Ви отримуєте відмінну комбінацію з ефективних тренувальних програм і багатих розважальних можливостей.

Еліптичний крос – тренажер серії Activate

Енергонезалежні еліптичні крос – тренажери серії Activate з довжиною кроку 45,7см відмінно використовують технологію Classic Stride, ідеальну з точки зору біомеханіки і просту в експлуатації.

Еліптичний рух ступень і відповідна їм траєкторія руху рук були отримані в результаті масштабних досліджень і пропонують можливість високоефективних тренувань з мінімальним впливом на суглоби. Плавний природний рух усього тіла забезпечує спалювання великої кількості калорій. За рахунок конструкції тренажеру, що забезпечує особливу механіку рухів, опрацьовуються м'язи рук і плечового пояса, м’язи черевного преса, спини і всього корпусу, м’язи стегон і сідниць. Великим досягненням еліптичного тренажера є відсутність ударних навантажень і мінімальна травмонебезпека.

Горизонтальний велотренажер серії Activate

Горизонтальні велотренажери серії Activate – це тренування від винахідників легендарних велотренажерів із максимальним комфортом горизонтальної посадки. Двадцять п’ять рівнів опору дозволяють оптимізувати навантаження в залежності від рівня підготовки людини, що тренується. Зручне сидіння з вбудованою спинкою забезпечує правильне положення тіла під час тренувань. На простій і зрозумілій консолі ви знайдете кнопку швидкого запуску, а також різноманітні фітнес – програми. Тренажер легкий в експлуатації, перешкоди для ніг відсутні.

Їзда на велотренажері прекрасно тренує серцево – судинну і дихальну системи, а також приводить м’язи ніг і сідниць у тонус, надає їм пружності і рельєфності.

Гребний тренажер Row GX™

Універсальний гребний тренажер Row GX™ призначений для високоефективних кардіотренувань для всього тіла, привносить різноманітність у динамічні інтервальні тренування з високим навантаженням для чоловіків і жінок.

Ексклюзивною характеристикою тренажера є природний плавний рух. Унікальний гребний тренажер по праву можна назвати універсальним.

При роботі на гребному тренажері задіяні м’язи спини, плечового пояса, пресу і навіть стегон. Таким чином, працює практично все тіло. Завдяки таким навантаженням формуються гарні і сильні м’язи, а жирова маса спалюється рівномірно. Регулярні тренування підвищують витривалість, допомагають стимулювати дихальну і серцево – судинну системи, дозволяють прискорити обмін речовин.

Плавне регулювання навантажень широко дозволяє використовувати тренажер людям з різним рівнем фізичної підготовки. Тому вправи на Row GX можна включити в будь – яку програму тренувань у будь – якому тренувальному процесі.


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30