Кнопка связи

Notice: Undefined variable: list in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_skv_social/helper.php on line 9

Тренажерний зал. Обладнання

Спорткомплекс SKV пропонує чудовий тренажерний зал з обладнанням ‘Life Fitness’ - лідера з виробництва безпечних тренажерів найвищого рівня.

Силова зона тренажерного залу представлена наступними тренажерами:

Олімпійська лава горизонтальна
OLYMPIC FLAT BENCH

Горизонтальна олімпійська лава дає можливість правильно виконувати одну з базових вправ - «жим штанги лежачи». Тренажер являє собою єдину систему лави і стійок для штанги, за рахунок чого забезпечується надійність і стійкість конструкції.

Лава відповідає всім сучасним стандартам. Ширина лави забезпечує стійкість тренувальника при роботі зі штангою.

Стійки мають дворівневу систему фіксації штанги, що забезпечує зручність усім користувачам. Основні м'язи, що проробляються: велика і мала грудні.

Олімпійська лава з позитивним нахилом
OLYMPIC INCLINE BENCH

Лава для жиму з позитивним нахилом - ідеальний інструмент для розвитку верхньої частини грудних м'язів (великих і малих), сконцентрувавши все навантаження на них за рахунок кута нахилу спинки на 30 градусів. Також навантаження лягає на передню дельту і трицепс. Сидіння легко регулюється в залежності від росту атлета і його індивідуальних уподобань.

Лава атлетична регульована
MULTI ADJUSTABLE BENCH

Патентований єдиний механізм регулювання лави дозволяє тому, хто тренується, одночасно змінювати положення спинки й сидіння. Оснащена роликами для зручності переміщення, лава має 7 положень регулювання до 70 градусів до горизонталі.

Використовується для розвитку м'язів верхнього плечового поясу. Всілякі тяги, жими, розведення і пуловери можна виконувати під будь-якими, як позитивними (головою вгору), так і негативними (головою вниз), кутами.

Лава для преса з регульованим нахилом
ADJUSTABLE DECLINE/ABDOMINAL BENCH

Тренажер має 4 положення лави від 10 до 25 градусів нахилу, наявність роликів для зручності переміщення лави.

Тренажер призначений для опрацювання м'язів преса.

Елітна лава для преса
AB CRUNCH BENCH

Патентована Система AbCam™ System - рух з опорою на дві точки, робить рух на скорочення преса абсолютно природним.

Є можливість установки додаткових дисків для збільшення навантаження для більш досвідчених спортсменів.

Парта для біцепса
ARM CURL BENCH

Парта для біцепса об'єднує дві вправи в одному тренажері: руки 45 градусів сидячи і біцепс 85 градусів стоячи. Підходить для людей будь-якого зросту без необхідності регулювання.

Цей тренажер дозволяє досягти ізольованого згинання рук, що робить процес нарощування м'язової тканини на біцепси за допомогою лави швидким і результативним. Лава Скотта має зручний кут нахилу - 30 градусів, чим досягається постійна напруга біцепса під час тренувань. Амплітуда рухів на лаві Скотта буде максимальною. Навантаження на спину виключено. Конструкція досить стійка і має оптимальні габарити, завдяки чому досягаються комфортні тренування м'язів з гантелями і штангою.

Розгинання спини
BACK EXTENSION

Опори тренажера розташовані під кутом, що дає максимальний комфорт. Нижні валики добре стабілізують тіло і не викликають незручностей, що дає додатковий комфорт і забезпечує безпеку.

Гіперекстензія (перерозгинання) - розвиває розгиначі спини, а також сідничні м'язи і згиначі стегон. Вправа має низький ризик травми хребта, не перевантажує суглоби, підтримує тонус м'язів.

Батерфляй / Задня дельта
PECTORAL FLY/REAR DELTOID

Тренажер необхідний для фізичної підготовки спортсменів різних видів спорту. Головною особливістю конструкції тренажера є поєднання двох вправ на різні групи м'язів: розведення рук назад (задні пучки дельтоподібних м'язів) і зведення рук перед собою (м'язи грудей).

Перевагами тренажера є:

- шарнірні з'єднання руків'я дозволяють тренажеру автоматично пристосовуватися до індивідуальної довжини передпліччя і траєкторії руху, що створює додатковий комфорт при виконанні вправи;

- оптимізоване положення рукояток усуває необхідність зміни положення сидіння між вправами.

Тренажер для м'язів грудей і задніх дельт призначений для тренування верхнього плечового пояса - дельтовидних м'язів, а при зміні положення важелів - м'язів грудей.

Підтягування / віджимання
ASSIST DIP CHIN

Головна особливість - поєднання двох вправ в одному тренажері. Багатопозиційні ручки забезпечують різноманітність вправ і можливість тренування спортсменів з будь-якою шириною плечей. Багатофункціональний спортивний тренажер призначений для проведення силових тренувань, спрямованих на розвиток і зміцнення м'язів грудей, рук (біцепсів і трицепсів). Тренажер для підтягування та віджимання також надає акцентований вплив на м'язи черевного преса і забезпечує опрацювання плечового пояса.

Тренажери серії

Серія OPTIMA- компактні силові тренажери, що поєднують у собі надійність і ефективний стиль. Нова серія здатна задовольнити потреби будь-яких клієнтів: прості і знайомі траєкторії рухів забезпечують ефективне тренування і підходять атлетам усіх рівнів підготовки.

Розгинання ніг
LEG EXTENSION

Розгинання ніг у тренажері - ізолююча вправа на квадрицепси - передню поверхню стегна. М'язи, що проробляються: біцепс стегна і чотириголовий м'яз. Тренажер успішно використовується в реабілітаційних цілях, широко застосовується у спортивній медицині, для профілактики захворювань опорно-рухового апарату, а також ефективний для спалювання жирової маси.

Основні характеристики:

- центральне розташування блоку забезпечує простий природний рух;

- чотирьохпозиційна опора для гомілки і семипозиційна спинка сидіння легко регулюються, що дає можливість оптимально налаштувати тренажер для правильного та комфортного тренування.

Згинання ніг
LEG CURL

Згинання ніг у тренажері лежачи є допоміжною (ізольованою) вправою і включає в роботу біцепси стегон і литкові м'язи.

Тренажер характеризується:

- зручним і природним горизонтальним положенням тіла в процесі занять;

- легким регулюванням чотирьохпозиційної опори для ніг (підходить користувачам будь-якого зросту);

- розташованими під кутом подушками для стегон і грудей (сприяють зменшенню навантаження на нижню частину спини).

Стійка Сміта
SMITH /RACK

У програмі силових тренувань широке застосування отримав тренажер Сміта - один із найбільш ефективних тренажерів для опрацювання багатьох груп м'язів. Машина Сміта призначена для тренування дельтоподібних м'язів, трицепса, чотириголового м'яза стегна, трапецієподібного м'яза, сідничного м'яза стегна.

Основні характеристики:

- гриф машини Сміта переміщується під кутом 7º, що відповідає природній траєкторії при виконанні вправ з вільною вагою;

- початкове навантаження на грифі - 20кг - як і на звичному грифі Олімпійської штанги;

- 8 місць для зберігання дисків - немає необхідності в додаткових стійках для зберігання, а нахил власників 2° гарантує, що диски будуть надійно захищені від падіння під час використання тренажера;

- кріплення для грифа в передній частині дозволяють використовувати стійку для традиційних вправ зі штангою;

- жорстко фіксовані в корпусі обмежувачі для грифа дозволяють фіксувати положення грифа на різній висоті.

Тяга зверху до пояса
LAT PULLDOWN/LOW ROW

Дві традиційних вправи в одному тренажері - на всю спину і задню поверхню плеча. Похилі опори для ніг підходять користувачам будь-якого зросту без необхідності регулювання.

Верхня тяга - одна з основних вправ у фітнесі й культуризмі, яка діє на зовнішні краї найширших м'язів, а також на верхню частину грудних м'язів.

Тяга блоку до пояса сидячи - базова вправа, що включає в себе великий м'язовий масив, головним чином, найширші м'язи, а також другорядні біцепси, передпліччя, плечі, низ спини, квадрицепси і згиначі стегна. Ця вправа по праву вважається однією з кращих для надання спині візуальної ширини.

Прес
ABDOMINAL

Кут нахилу елементів тренажера один щодо одного розрахований таким чином, щоб спортсмен отримав можливість найкращим чином розтягнути м'язи преса в початковій фазі вправи. Таким чином, амплітуда їх роботи збільшується і робить заняття набагато ефективнішим.

Приведення / відведення стегна
HIP ABDUCTOR/ ADDUCTOR

Тренажер для привідних і відвідних м'язів стегна призначений для тренування внутрішньої і зовнішньої поверхні стегна - м'язів аддукторів і абдукторів. Тренажер успішно використовується в реабілітаційних цілях, широко застосовується у спортивній медицині для відновлення еластичності м'язових волокон і дуже ефективний при формуванні правильної гарної форми стегна. Тренажер має додаткові рукоятки для зведення та розведення важелів і створення ефекту полегшеного старту, що дає можливість тренуватися користувачам із різним рівнем підготовки. Міцний механізм з двостороннім опором і опорами, що переміщуються, дозволяє тренувати як зовнішню, так і внутрішню поверхню стегна. Простий механізм регулювання дозволяє всім, хто тренується, задавати стартове положення з кроком у 10 градусів. Вагові блоки, що знаходяться перед спортсменом, служать екраном, що закриває ноги спортсмена від інших осіб, що тренуються.

Обладнання серії CABLE MOTION

Перевершити поставлені цілі в тренажерному залі комплексу допоможе обладнання серії CABLE MOTION.

Траєкторії рухів, визначені користувачем, а також можливість використання незалежних рухів правої і лівої рук роблять ці тренажери відмінною тренувальною базою навіть для найпідготовленіших атлетів. Тренування на Cable motion допомагають розвивати ті групи м'язів, сила яких необхідна в реальному житті або спорті.

Подвійна Регульована Тяга
DUAL ADJUSTABLE PULLEY

Цей тренажер допоможе вам опрацювати будь-який м'яз тіла, а за допомогою консолі Ви не будете в замішанні при підборі вправ. На тренажері також присутні хвати для підтягувань, що допоможе в проробленні м'язів спини, а при використанні жилета ви можете як полегшити виконання вправи, так і ускладнити.

Особливості подвійного регулювання тяги:

-кожна стійка має 22 положення фіксації роликів - це супер-сет з більш ніж 225 варіантами вправ для силових тренувань;

- опір 1 до 4 дозволяє отримати низький стартовий опір і виконувати швидкісні вправи для відпрацювання специфічних спортивних прийомів;

- у комплекті поставляються 2 рукояті на довгих ременях, 2 рукояті на коротких ременях, 1 ремінь для згинань / розгинань ніг, 1 короткий гриф, 1 ремінь на кісточку, 1 канат для трицепса, 1 довгий гриф.

Особливістю тренажера є наявність закріпленої консолі, за допомогою якої виводяться на екран інструкції з використання. Це дає можливість бути впевненими в тому, що вправи виконуються правильно і безпечно для здоров'я.

Консоль для подвійної регульованої тяги
DUAL ADJUSTABLE PULLEY CONSOLE

Інноваційна 15-тидюймова сенсорна LCD-консоль - додаток до багатофункціонального силового тренажера «Подвійна регульована тяга» (Dual Adjustable Pulley). Консоль пропонує користувачам більше 60 наочних відеороликів з інструкціями з індивідуального налаштування тренажера і виконання на ньому десятків різних вправ. Завдяки LCD - консолі використання найпопулярнішого функціонального тренажера «Подвійна регульована тяга» стане максимально простим для освоєння і доступним навіть для новачків.

Кросовер
CABLE CROSSOVER

Кросовер - це не тільки пророблення грудних м'язів завдяки регульованому положенню роликів, а також можливість вибору вектора сили і траєкторії рухів. Тренажер дозволяє одночасно тренувати різні групи м'язів: біцепс, трицепс, дельту, м'язи грудей, спини, прес, відвідні та привідні м'язи стегна, двоголовий м'яз стегна, сідниці, пряму й косі м'язи живота.

Основні характеристики:

- опір 1 до 2 на кожному руків'ю;

- додаткові руків’я для підтягувань забезпечують велику різноманітність вправ;

- 2 литі ручки в комплекті;

- регульоване положення роликів.

Тренувальний жилет HUMMER STRENGTH
HAMMER STRENGTH TRAINING VEST

Використання тренажера «Подвійна регульована тяга» ще більше урізноманітнить набір вправ. Троси тренажера кріпляться до кілець на жилеті, щоб додати або знизити навантаження при виконанні вправ. Жилет виготовлений з високоякісного неопрена і «дихаючої» сітчастої тканини.


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30