Кнопка связи

Notice: Undefined variable: list in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_skv_social/helper.php on line 9

Як вибрати фітнес-зал?

У минулій статті ми писали про те, як вибрати тренажерний зал і робили наголос саме на славних любителів «заліза». Але що, якщо ваш вибір - групові програми з фітнесу?

Що таке фітнес?

Часто групові програми в фітнес-залі називають просто словом "фітнес", але це не зовсім вірно. Якщо вірити вікіпедії - Фітнес (англ. fitness, від дієслова «to fit» - відповідати, бути в хорошій формі) - у ширшому сенсі - це загальна фізична підготовленість організму людини. Тепер зрозуміло, що групові програми і заняття у фітнес-залі - це лише мета по досягненню загальної фізичної підготовки . Тобто частина фітнесу. Тренажерний зал, заняття бігом, правильне харчування, духовні практики, масаж і багато іншого - все це також можна назвати фітнесом. Але оскільки ми звикли говорити на групові програми саме "фітнес", то нехай вас не бентежить таке формулювання як на нашому сайті, так і на інших сайтах, присвячених здоровому способу життя. Термінологія - не головне. Головне - мета, яку ви хочете досягти.

Оскільки групові програми мають дуже багато напрямків - наші вимоги до залу будуть інші. Адже тут у нас спочатку просто величезний вибір. Степ-аеробіка, Bosu, Хай-імпакт, Хай-Лоу імпакт, Роуп-скіппінг, Сайклінг-аеробіка, Супер-стронг, Памп-аеробіка, Слайд-аеробіка , Фітбол-аеробіка, Тераробіка, Танцювальна аеробіка, Йога або Йога фітнес, Пілатес, Калланетика, Стретчинг, а також Тай-бо, Кі-бо, Фіт бокс, а-Бокс, Кік-фіт і просто Кік-аеробіка.

Для тих, хто любить тренувати тіло в водному середовищі є такі види Аквафітнеса , як Aqua Jogging, Aqua Relaxation, Aqua -Gym, Aqua Box і навіть Aqua Cycle. Крім того, є більш жорстке напрямок - CrossFit, - для людей, які постійно розширюють для себе межі можливого в спорті, і Body-Flex - система вправ для зниження ваги, заснована на дихальних техніках. Вибір залу буде залежати від самого початку від нашого настрою, характеру і цілей відвідування.

Вибираємо той вид фітнесу, який нам до душі, адже робота над тілом повинна приносити людині задоволення, щоб не було бажання пропускати тренування.

Як вибрати хороший фітнес-зал? На що звернути увагу?

 1. Звичайно ж, нам потрібне світле, ОБОВ'ЯЗКОВО добре провітрюване, краще з дзеркалами. Для всіх видів аеробного навантаження достаток, а краще навіть надлишок кисню - дуже важливий не тільки з точки зору здоров'я, але і для досягнення швидких результатів. Дзеркала просто необхідні для самоконтролю під час виконання багатьох вправ - для правильного і технічного їх виконання.
 2. Мінімум обладнання, яке повинно бути - це хороші каремати, степи, скакалки, бодибари і фітболи різного розміру. Але це мінімум. Штанги, гантелі і навіть груші різного розміру для роботи з ударними техніками тільки вітаються! Взагалі, чим більше обладнання в залі, тим більше можливостей у тренера і цікавіше тренувальний процес. Фітнес занадто крутий по визначенню для одноманітності і нудьги.
 3. У фітнес-залі нам точно необхідно звернути увагу на душові. Оскільки аеробне навантаження не дасть нам вибратися «сухим з води», нам точно захочеться привести себе в порядок після тренування. Варто шукати зал з великою, роздільної для чоловіків і жінок, душовою хоча б на 10 чоловік, щоб не чекати своєї черги нескінченно довго.
 4. З огляду на тренування в зимовий час, дівчатам обов'язково необхідно побачити в роздягальні сушарки для волосся, адже не всі носять з собою свій фен. Бережіть своє здоров'я! Обов'язково враховуйте цей момент.

Тренер з фітнесу. Як оцінити професіоналізм?

Який він повинен бути? Що повинен знати? Як перевірити кваліфікацію людини, якій ми довіряємо своє здоров'я і розум?

 1. Тренер з фітнесу обов'язково повинен мати гарний вигляд, для подачі наочного прикладу. Більшість, якщо не всі вправи хороший тренер робитиме разом з вами, в складі групи. Тут важливо не стільки особа, скільки фігура спортсмена. І ми мусимо дуже хотітися повторити його результат.
 2. Тренер з фітнесу зобов'язаний світитися посмішкою, дарувати позитив і заряджати гарним настроєм та енергією. Драма під час виконання кардіонагрузок нікому не потрібна. Шукайте тренера - запальничку, це дуже великий бонус!
 3. Як і тренер тренажерного залу, тренер групових програм повинен добре розбиратися в анатомії скелета і м'язів людини, вміти працювати з усім наявним в залі обладнанням та мати першокласні навички надання першої медичної допомоги. Але це далеко не все.
 4. Хороший тренер групових програм вміє правильно підібрати музичний супровід для кожної групи займаються – музика повинна стимулювати і задавати ритм тренувань. Тобто необхідно почуття ритму і дуже важливий хороший смак в музиці.
 5. Фітнес-тренер просто зобов'язаний вміти працювати з групами від п'яти до 20 осіб! Тобто, виконуючи вправи, він повинен не тільки подавати приклад в техніці виконання, а й встигати коригувати кожного в групі. А також, за потреби, спілкуватися під час навантажень, знаходячи психологічний підхід до кожного.
 6. Тренер з фітнесу повинен бути просто одержимий правильною технікою дихання під час виконання вправ. Це його страхування!
 7. Як і будь-який хороший тренер, він обов'язково роз'яснить всі про правильне харчування і вживання рідин ще під час першого тренування..
 8. У кожного клієнта перед тренуванням хороший тренер з фітнесу поцікавиться самопочуттям, розповість про ступінь навантаження на тренуванні та можливі протипоказання.

Заняття фітнесом під наглядом хорошого тренера - краще, що ви можете зробити для свого організму. Тут у вас є можливість не просто піднімати ваги, але пропрацювати весь функціонал тіла.І, повірте, це здорово позначиться на вашому повсякденному житті.

З ростом спритності і витривалості ви отримаєте незвичайний заряд впевненості в своїх силах. А правильний підхід до їжі в комплексі з різноманітними і потроху ростуть навантаженнями, як ніколи швидко приведуть нас до бажаного результату в найкоротші терміни. І дзеркало вам, нарешті, посміхнеться!

Дерзайте, але з розумом. Пам'ятайте, що ЗСЖ радить бути не найкращим, але трохи краще, ніж ви вчора кожен день.

Гарного настрою і радості від тренувань!

Ознайомитися з усіма послугами спортивного комплексу "SKV" можна тут.

Замовити гостьовий візит комплексу "SKV" можна по телефону 050-420-53-35 або заповнивши форму нижче.


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30