Кнопка связи

Notice: Undefined variable: list in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_skv_social/helper.php on line 9

Як обрати тренажерний зал?

Отже, ви вирішили відвідувати тренажерний зал ...

Причина може бути різною:

  • вас не влаштовує те, що показують вам ваги
  • вам складно стало підніматися по сходах, а після навіть нетривалого пішої прогулянки болять ноги / поперек
  • ви колись ходили в тренажерний зал і пам`ятайте це відчуття тренованості тіла, але за справами якось все закинули
  • все стільки говорять про це ЗСЖ, що волею не волею думаєш - а може і мені треба?

У будь-якому випадку, якою б не була причина - ви на правильному шляху. Адже заняття в тренажерному залі вирішують досить багато завдань - це і зниження ваги / набір маси, і поліпшення загального самопочуття, і підвищення самооцінки ...

Так, тренування в тренажерному залі підіймають самооцінку. А як інакше? Посудіть самі: всього 3% населення України займається у фітнес-клубах, і один з них будете ви. Чи це не привід пишатися собою? А якщо ще будете отримувати результати і відчувати себе чудово - чого ще бажати? :)

Якщо тренажерний зал розташований на території великого комплексу, куди можна ходити всією сім`єю - заняття в тренажерному залі ще і зміцнює ваши сімейні відносини, а також прищеплює правильні звички вашим дітям. Іноді це стає відмінною сімейною традицією.

У нашій статті ми хочемо трохи розповісти про те, як вибрати тренажерний зал: на що звернути увагу в першу чергу, як обирати тренера, як оцінити якість обладнання? Безумовно, всі ці питання необхідно поставити до відвідування тренажерного залу. Якщо ви вибираєте фітнес-клуб премуім -класу в Запоріжжі - як правило, необхідно буде оплатити відразу за річну карту, тому необхідно зважити всі за і проти, перш ніж робити покупку карти в тому чи іншому фітнес-клубі і починати тренування.

Сьогодні здоровий спосіб життя (ЗСЖ) нарешті виходить на перші ролі в житті суспільства. Правильне харчування і систематичні здорові тренування тепер хвилюють багатьох, чи не кожного.

З чого починати заняття в тренажерному залі?

Незважаючи на велику кількість знань в інтернеті, людині, яка бажає змінити себе за допомогою фізичних навантажень все одно необхідно зробити перший крок - піти в зал. Якщо з усього різноманіття занять спортом ви вибрали тренажерний зал - рекомендуємо і наполягаємо починати займатися з персональним тренером. Спорт - ціла наука, а фахівець повинен мати прості відповіді на складні питання. Це здорово економить ваш час, і дає вам саме розуміння того, як все працює, самостійність. Окрема історія - безпека. Наївно вважати, що почитавши / подивившись на техніку виконання вправ, ви зможете відразу тренуватися правильно. Навіть у тренерів є свої персональні тренери і вони не покладаються на себе в питаннях якості виконання вправ. Так що починайте з тренером, це розумно - не прогадаєте. А хто такий грамотний тренер і як оцінити його професіоналізм - читайте далі. ЦЕ ВАЖЛИВО!

Тренажерних залів багато, але який вибрати?

Та так, щоб відразу вміти оцінити якість спортивного залу, на око. Звичайно, все залежить від того, чи хочемо ми просто позайматися в залі, привести себе в порядок, переодягнутися і поїхати, або ж розглядаємо тренування як комплекс процедур над тілом і розумом.

Якщо ми визначилися з з усім переліком процедур і нас все влаштовує - дивимося на кількість і якість обладнання, адже саме за допомогою нього грамотний тренер буде перековувати наше тіло. Багатьом досить тільки вільних ваг, тобто «заліза» - набраних штанг і гантелей з млинцями різної ваги, проте варто зауважити, що це здорово позначиться на переліку вправ, які ви зможете використовувати по шляху до вашої мрії. Різноманітність і різнобічний розвиток, навіть в спорті, ще нікому не зашкодили.

Доброю ознакою можна вважати наявність шведської стінки, турніки і брусів, наявність хоча б трьох тренажерів на кожну групу м`язів. Канат, кільця або TRX-петлі - опціонально. Для того, щоб розім`ятися перед тренуванням, нам знадобляться бігові доріжки, велосипеди або орбитрек. Для правильної розтяжки - наявність матів, інакше доведеться робити піруети біля шведської стінки.

Преміальний тренажерний зал. Як зрозуміти, що тренажери преміум класу?

Тренажери, канати, петлі, кільця, турніки і гантелі повинні виглядати новими і працювати на вигляд і навіть на звук, як годинник. Що стосується марки тренажерів - вона може бути різною. Скажемо лише, що кращими на ринку вважаються Life Fitness і Technogym. Особі, яка прийшла в тренажерний зал вперше, складно відрізнити по-справжньому преміальні тренажери від хорошого Китаю або професійної лінійки вітчизняного обладнання, та це й не потрібно.

Головне - щоб тренажерний зал вирішував ті завдання, які ви і ваш тренер ставите перед собою. Але якщо ви хочете по-справжньому преміальні тренування (так само безпечні і результативні) - придивіться до марок тренажерів і розпитайте добре консультанта про те, якого рівня і фірми в залі тренажери. Після цього сміливо заходите в інтернет і дивіться фірму-виробника тренажерів, рівень цін - все це вам підкаже, чи дійсно вартість карти в даному конкретному тренажерному залі виправдана або вона все-таки завищена. Тренажер - це, по суті, хірургічний інструмент, а тренер - лікар. Ви ж згодні, що і те, і інше, дуже важливо для безпеки і досягнення результату?

Провітрювання та кондиціонування тренажерного залу

Для ефективного збагачення киснем ДУЖЕ ВАЖЛИВО, щоб приміщення добре провітрювалось. Це рятує від непритомності, коли людина намагається з усіх сил. Дихайте правильно і тренуйтеся в правильному приміщенні!

Що стосується кондиціонування - то бажано, щоб система була загальною. В хорошому тренажерному залі ви не побачите побутових кондиціонерів. А ось загальна система кондиціонування повинна бути. У будь-якому випадку - запитайте у адміністратора тренажерного залу про це. Вам тут тренуватися мінімум рік і це важливо не менше, ніж якість тренажерів і професіоналізм тренера.

Також перевірте якість роздягальні і душа, наявність або відсутність шафок під ключ. Тут уже все залежить від ваших уподобань. Часто в тренажерних залах можна зустріти таке неприємне обставина, як відсутність гарячої води через недостатній обсяг нагрівачів води. Безумовно, навряд чи адміністратор скаже вам про це, тому обов`язково беріть пробне заняття і під час цього заняття постарайтеся розпитати клієнтів залу про це. Буде дуже неприємно, якщо ваші плани зруйнуються через банальну відсутність можливості прийняти душ після тренування.

Пробне заняття в тренажерному залі

Щоб оцінити якість тренажерного залу і тренера - вам необхідно взяти пробне заняття. Як правило, в фітнес-клубах економ-формату це заняття безкоштовно, в фітнес-клубах преміум-формату - платне. У будь-якому випадку, перш, ніж купувати річну карту у фітнес-клуб - скористайтеся пробним заняттям або гостьовим візитом для оцінки якості послуг, атмосфери тренажерного залу і роботи тренера.

У тренера дізнайтеся все про те, звідки його тренерські знання і який досвід роботи в спортивній сфері він має. Краще відразу реально оцінити людини. Далі хороший тренер заведе розмову про те, чого саме ви очікуєте від відвідування залу для того, щоб показати свою компетентність і поставити конкретні ДОСЯЖНІ цілі. Тут у вас вже буде відмінний шанс оцінити рівень підготовки людини.

Мінімальні знання, якими повинен володіти грамотний тренер:

  1. Анатомія скелета і м`язів людини
  2. Уміння надати першу допомогу, включаючи екстрений масаж
  3. Бездоганно відпрацьовані навички в роботі з вільними вагами і вміння працювати з усіма тренажерами

В ідеалі, якщо наш тренер ще:

  1. Знаком зі спортивною психологією (тобто вміє правильно мотивувати, «підняти з мертвих», вселити впевненість, надати сил, стимул, іноді стусан)
  2. Володіє знаннями в Педагогіці (може зрозуміло пояснити механіку роботи тіла, сенс вправи, має «підхід» до кожного)
  3. Відразу повідомляє, що велика частина результату залежить від правильного харчування і зрозумілою мовою роз`яснює що, як і коли потрібно їсти і пити, а також весь час стежить за вашим диханням під час виконання вправ (тобто показує наявність знань в галузі дієтології та біохімії спорту)

Такий тренер - не просто грамотний тренер, це - мрія. І саме він нам і потрібен.

Тренуйтеся і підкорюйте нові цілі і недосяжні раніше висоти. Порадуйте себе - здивуєте друзів і рідних, освіжіть відносини з половинкою! Приділіть собі час!

І пам`ятайте, літо - скоро!

Про те, як вибрати фітнес-зал - читайте тут.

Ознайомитися з усіма послугами спортивного комплексу "SKV" можна тут.

Замовити гостьовий візит комплексу "SKV" можна по телефону 050-420-53-35 або заповнивши форму нижче.


Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/sportkv/sport-kv.com.ua/modules/mod_bt_googlemaps/tmpl/default.php on line 78

Спорткомплекс "SKV"

м.Запоріжжя

Великий луг

Розваги / вул. Сільська (перетин)

Спорткомплекс "SKV"

Адреса:

м.Запоріжжя,
Великий луг,
Розваги 28 / вул. Сільська (перетин)

Час роботи:

Пн-Пт: 7:00-20:00
Сб: 8:00-20:00, Нд: 8:00-20:00

Контакти:

Адміністратор: 050-420-53-35, 067-618-08-69
Viber: 050-484-66-30